Najbardziej wkurzające typy ludzi, których możesz spotkać – cz. 1 – wszędzie

zdenerowanaie, irytacja, złość, zniesłaczenie, typy ludzi spotkaćJak ktoś kiedyś słusznie zauważył wszyscy ludzie są inni, dzięki temu każdy z nich może wkurzać cię na swój własny indywidualny sposób. Z reguły jednak większość irytujących zachowań da się skatalogować i stopniować, co kolejki umożliwia przyporządkowanie danego delikwenta do określonej grupy. Kilka najbliższych wpisów będzie poświęcona przedstawieniu najbardziej wkurzających typów ludzi, których możemy spotkać w różnych miejscach. Pierwszy wpis jest dosyć ogólny, przedstawia bowiem zachowania, z którymi możemy spotkać się wszędzie.

Możesz powtórzyć?

Na świecie jest mnóstwo osób, które w danym momencie mogą wykonywać tylko jedną prostą czynność. Jeżeli zbyt bardzo ich obciążysz, to następuje zwarcie w obwodach, i tacy ludzie zapominają o podstawowych czynnościach takich jak: oddychaniu, utrzymywaniu równowagi, mruganiu itp. Najbardziej irytujące jest jednak to, że takim ludziom wszystko trzeba powtarzać. Jeżeli z zaskoczenia się do nich odezwie to zawsze usłyszysz, czy możesz powtórzyć?

Szybka przemiana materii

Każdy ma znajomego, który nieustannie coś je, i wcale to nie są same „zdrowe” produkty, a mimo to jest wyjątkowo chudy. Oczywiście nie ma w tym nic złego, ale tacy ludzie po prostu innych wkurzają.

Maruda

Narzekanie na niektóre sytuacje, zachowania lub osoby ma czasami sens i jest uzasadnione. Jednakże niektórzy nie znają umiaru i biadolą na wszystko dookoła niemiłosiernie wkurzając współpracowników, rodzinę i przypadkowych ludzi. Nikogo bowiem nie obchodzi, że dziś rano ptaki za oknem twojej sypialni zbyt głośno ćwierkały, że twój współmałżonek przyniósł ci do łózka zimną herbatę, że współcześnie wszyscy źle wychowują swoje dzieci, że wszyscy powinni dbać o formę fizyczną aby widok brzydkich ludzi nie szpecił przestrzeni publicznej, że wszędzie powinny być montowane ruchome schody, że odległość pomiędzy ławkami w parku są zbyt duże, że w osiedlowym sklepie nie sprzedają soku jabłkowego w szklanych butelkach o pojemności 0,6 litra i tak dalej, i tak dalej.

Śmieszek

W punkcie tym nie chodzi o denerwujący śmiech, który posiadają niektóre osoby, ale o fakt, że niektórzy lubują się w naśmiewaniu z cudzego nieszczęścia. Szczególnie jeżeli coś nieprzyjemnego przydarzy się właśnie tobie.

Uprzywilejowani

Niektórzy uważają, że z jakiegoś względu należny im się więcej niż innym lub tyle samo, ale na lepszych warunkach. Przykładowo niektórzy rodzice sądzą, że wszędzie powinny być dla nich specjalne miejsca parkingowe, zniżki w sklepach lub powinna im przysługiwać możliwość wizyty u lekarza bez kolejki. Jednakże podobne poglądy wyrażają również studencki, niektóre grupy zawodowe, imigranci, inwalidzi, osoby starsze itp. Żądań wszystkich nie można zaspokoić z jednej prostej, choć często niezauważanej przez wielu przyczyny, za wszystko ktoś musi zapłacić.

Makaroniarze

Makaronizm to stosowanie w wypowiedzi w języku ojczystym zwrotów z języka obcego. Działanie takie w granicach rozsądku jest akceptowalne np. wtedy, kiedy dane słowo nie ma odpowiednika w języku rodzimym lub wynika to z kontekstu wypowiedzi. Niektórzy jednak poważnie przesadzają i np. słuchając newsów o eventach, na które wybieraj się z friendami, delują wszystkie inne targety.

Już wkrótce kolejny wpis traktujący o najbardziej wkurzających typach ludzi, których możemy spotkać w internecie.