Nowa platforma łącząca blogerów z czytelnikami właśnie wystartowała

miejsce, spotkań, platforma, blogowanie, czytelnicy, blogi, pisanie1 grudnia 2016 – data, która przejdzie do legendy

Rzeczpospolita Polska posiada długa i wspaniałą historię, nie dziwi więc fakt, że każdego dnia możemy obchodzić rocznicę nawet kilku istotnych wydarzeń z przeszłości naszego kraju. Oto kilka takich wydarzeń, które miały miejsce dnia 1 grudnia:

  • 1 grudnia 1415 – Urodził się Jan Długosz,
  • 1 grudnia 1857 – uruchomienie w Świnoujściu najwyższej obecnie na świecie latarni morskiej wykonanej z cegieł,
  • 1 grudnia 1867 – urodził się Ignacy Mościcki,
  • 1 grudnia 1916 – odbyło się tryumfalne wkroczenie Legionów Polskich do Warszawy,
  • 1 grudnia 1918 – biało-czerwona szachownica staje się oficjalnym znakiem rozpoznawczym polskiego lotnictwa wojskowego,
  • 1 grudnia 1939 – decyzja władz niemieckich okupujących Polskę, zmuszająca żydów mieszkających w Warszawie do noszenia na ramieniu opasek z Gwiazdą Dawida,
  • 1 grudnia 1968 – paprykarz szczeciński produkowany przez PPUDiR ze Szczecina otrzymuje znak jakości „Q”,
  • 1 grudnia 2008 – w poznaniu zaingerowano Konferencje Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu na świecie.

Już niedługo, omawianą datę wiązać będziemy prawdopodobnie z dodatkowym wydarzenie, które miało miejsce w tym roku, a mianowicie startem strony brandsabbath.com (na razie w wersji beta).

Blogi potrzebują czytelników, a czytelnicy blogów

Życie blogera (szczególnie początkującego) nie jest łatwe, zajęcie to bowiem nie jest zbyt dochodowe, a pochłania dużo czasu. Warto jednak zaznaczyć, że pieniądze nie są przeważnie podstawową przesłanką tworzenia „własnego miejsca w internecie”. Najważniejsze dla internetowych twórców jest przekazanie innym swoich opinii i poglądów (często różnych od tych indoktrynowanych nam przez główne media) oraz swojej wiedzy (często fachowej, dotyczącej niszowych zagadnień).

Najważniejsze dla blogerów jest więc posiadanie czytelników, którzy doceniają tworzone dzieła (wpisy, filmiki na YT, zdjęcia) i dają motywację, do tworzenia coraz lepszych.

„Czytelnikami” (odbiorcami) treści prezentowanych w internecie jesteśmy my wszyscy, a nasze wymagania ciągle rosną. Nie powinien więc dziwić fakt, że coraz więcej osób znudzonych monotonią i komercyjnością treści oferowaną przez wielkie serwisy zaczyna regularnie odwiedzać blogi.

Upragniona odpowiedź na podstawowe pytanie: czym jest Brand Sabbath?

Skoro trochę przydługim wprowadzeniem napięcie zostało już zbudowane, należy w końcu przejść do sedna i pozwolić toczyć się akcji dalej.

Obecnie można stwierdzić, że Brand Sabbath jest ideą, która zakłada stworzenie platformy, ułatwiającej komunikację pomiędzy blogerami a czytelnikami i reklamodawcami.

Strona brandsabbath.com w kilka dni osiągnęła liczbę ponad 300 aktywnych użytkowników i codziennie pojawiają się nowi. Większość z nich do rejestracji skłonił model funkcjonowania, czyli specjalistyczny portal społecznościowy, umożliwiający wymianę poglądów, poznawania nowych ludzi i podejmowania wspólnych przedsięwzięć.

Jeżeli poszukujesz ciekawych treści w internecie lub chcesz się podzielić własnymi, nie zwlekaj, odwiedź omawianą stronę i stań się częścią rewolucji, która dzieje się tu i teraz, na naszych oczach.

http://brandsabbath.com/