Nowy hit internetu! Musisz to zobaczyć, nowy trend podbija świat

klikanie, niesamowite, hit, clicbait, niesamowite, musisz to zobaczyć, myszkaPrzygotuj się. Takiego wpisu już dawno nie widziałeś/aś i zapewne zapamiętasz go na długo. Jednakże raczej nie tego się spodziewałeś/aś. No cóż, wiadomo przecież, że życie jest brutalne, a jedyne co nam pozostaje to być twardymi.

Po tym krótkim, lecz nonsensownym wstępie czas przejść do rzeczy. Cały ten wpis to jeden wielki, perfidny, prymitywna i bezsensowny clickbait. W dalszej części pojawią się jakieś informacje o nowych hitach internetu, których nie możesz przegapić, ale to tylko zapychacz. Celem powstania tego wpisu było skłonienie Cię do kliknięcia w link (oczywiście w celach naukowych). I tu moje gratulacje, ta część planu została wykonana przez Ciebie rewelacyjnie. Możesz być z siebie dumny/a! Doskonale klikasz w clickbaity!

Teraz przerywnik, jak to w clickbaicie bywa pora upchać trochę fraz kluczowych. Tylko tu nowy hit internetu, nowy trend podbijający Polskę oraz świat, musisz to zobaczyć, istny szał, nie przegap bo będziesz żałować, dołącz do milionów fanów na całym świecie i zrób coś głupiego, bo w internetach mówią, że to jest teraz modne.

Jak powstaje nowy hit internetu?

Nowe hity internet powstają w trzech podstawowych sytuacjach. Po pierwsze, ktoś stworzy coś wielkiego, wspaniałego lub doniosłego, coś o czym wszyscy mówią, gdyż to może zmienić świat. Dzięki czemu ludzie w naturalny sposób dzielą się tą informacją.

Druga sytuacja. Nowy hit internetu lub nowy trend podbijający świat może powstać, gdy ktoś stworzy coś wyjątkowo głupiego. Nieważne, czy to żenujący utwór muzyczny, klip video, śmieszny obrazek, nietrafiona wypowiedź polityka, bezsensowny wynalazek, najnowsze okrycie amerykańsko-czechosłowackich naukowców, to coś musi być na tyle głupie, aby wszyscy o tym mówili. Próbując to wyśmiać sprawiamy, że to coś staje się sławne, a nawet modne.

Kolejny przerywnik. Przydał by się jakiś link reklamowy leku na prostatę lub hemoroidy, ale komu by się chciało szukać. Zamiast tego trzymajcie link do najlepszej metody, aby zdobyć komentarze w internecie oraz zdjęcie ziewającego kota.śmieszny kot, ziewanie sen, musisz to zobaczyć, hit, niepowtarzalny A do tego ponownie frazy kluczowe czyli, nowy trend podbijający świat, musisz to zobaczyć, nie uwierzysz co oni zrobili, nowy hit internetu zbierający rewelacyjne opinie, powstały wczoraj, a posiadający setki miliardów naśladowców na całej płaskiej ziemi podtrzymywanej przez słonie. Nie przegap kliknij, polub, dodaj opinię lub dołącz do grupa na facebooku, instagramie, youtubie. Taka okazja może się nie powtórzyć, jutro modne będzie już co innego.

Nowy, a nawet najnowszy hit internetu może być również wykreowany sztucznie. Wystarczy, że odpowiednio duży serwis przez cały dzień będzie utrzymywał na stronie głównej artykuł zawierający w nazwie „nowy hit internetu”, „najnowszy światowy trend”, „co oni zrobili? Musisz to zobaczyć” lub po prostu „to jest teraz modne”. Ludzi, którzy klikną w taki clickbait nie zabraknie, a co gorsze część z nich uzna te brednie za prawdę.

Na zakończenie nowy trend podbijający świat, musisz to zobaczyć

Jeżeli dotarłeś/aś do tego miejsca to ponownie należą Ci się gratulacje. Przebrnąłeś/aś przez cały artykuł, aby nic konkretnego się nie dowiedzieć. Jeżeli czytałeś go w pracy z nudów, to wszystko jest porządku, ale jak robiłeś/aś to w domu to… znajdź sobie jakieś hobby!

Na zakończenie zadanie dla ciebie. Nie martw się jednak, dasz sobie radę. Prześlij link do tego artykułu swojemu znajomemu lub zamieść go gdzieś w internecie, przecież to nowy hit internetu, o którym wszyscy muszą się dowiedzieć. Niech ktoś inny również zmarnuje kilka minut swojego cennego życia na jego czytanie.

Bonus! Niespodzianka! To jeszcze nie koniec! Istny szał i niedowierzanie! Ponownie frazy kluczowe, dzięki którym wpis będzie wysoko w wynikach wyszukiwania, a odbiorca uzna autora za upośledzonego przez to, że ciągle powtarzasz te same zwroty. Pamiętaj jednak, że na wstępie zostałeś uprzedzony/na o celu tego wpisu i jego jakości. Musisz jednak to zobaczyć, aby później nie żałować. Najnowszy lub po prostu nowy hit internetu uwielbiany przez wszystkich nie pojawia się przecież codziennie, a niezależnie jakie opinie o nim krążą w intenecie dzięki klikaniu w clikbaita sprawiasz, że nowy trend w sieci, który podbija świat przynosi twórcą wielkie korzyści.

W kolejnym wpisie może trochę informacji co to jest clickbait. Czekaj z niecierpliwością, musisz to zobaczyć. Zapewne będzie to kolejny hit równie merytoryczny jak ten.