Oferta pracy: Młodszy Specjalista ds. Bycia Słupem

podejrzana oferta od ciemnego typaW związku z dynamicznym rozwojem naszej przestępczej działalności poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Bycia Słupem

Obowiązki na stanowisku:

  • podpisywanie różnych dokumentów (głównie „lewych faktur”),
  • uwiarygadnianie naszej przestępczej działalności,
  • realizacja innych wyznaczonych przez pośredników celów i zadań pod groźbą surowych sankcji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności złożenia podpisu we wskazanym miejscu,
  • niezadawania jakichkolwiek pytań,
  • trudnej sytuacji życiowej (problemów finansowych, rodzinnych itp.),
  • jak największej nieznajomości przepisów prawa,
  • zaświadczenia o niekaralności,
  • wysokiego poziomu ignorancji i niefrasobliwości,
  • chęci szybkiego wzbogacenia się bez jakiegokolwiek wysiłku,
  • stawiania się na każde wezwanie, niezależnie od dnia tygodnia,
  • nieudzielania ograną państwa jakichkolwiek informacji o swoich mocodawcach.

Kandydatom oferujemy:

  • możliwość chwalenia się posiadaniem własnej prężnie działającej firmy realizującej transakcji z zagranicznymi podmiotami,
  • możliwość cieszenia się dostatnim życiem przez kilka miesięcy, a następnie całkowite jego zrujnowanie,
  • ciągłe zapewnienia, że wszystko jest w porządku i nie trzeba się o nic martwić,
  • pozytywne rozpatrzenie praktycznie każdej kandydatury związanej z tą ofertą pracy,
  • wysokie wynagrodzenie zależne od ilości podpisanych fałszywych dokumentów,
  • iluzję wsparcia ze strony profesjonalistów otwartych na współpracę i dzielenie się wiedzą,
  • program lojalnościowy – bonusy i zniżki,
  • stabilne zatrudnienie aż do momentu pierwszych problemów natury prawnej,
  • konieczność zapłaty wyłudzonego poprzez „lewe faktury” podatku,
  • przy zakończeniu współpracy obiecujemy kilkanaście lat darmowego życia na koszt państwa w jednym z małych zatłoczonych więzień.

Osoby zainteresowane ofertą pracy na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Bycia Słupem, prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury poprzez formularz w zakładce „kontakt”.

Prosimy o dołączenie klauzuli o następującej treści: Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z procesem rekrutacyjnym.

Przestępcy przy werbowaniu słupów do swojego przestępczego procederu wykazują się przeważnie większą finezją i raczej nie wykorzystują takich ofert pracy używając przy tym słów typu „lewe faktury”, „więzienie”, czy „surowe sankcje” zapoznaj się więc z tym wpisem, aby nigdy nie zmarnować sobie życia zostając słupem.