Wpływ znaków zodiaku na twoje zarobki, oszczędności i biznes

bogaty zagar ze znakami zodiaku, byk, lew, panna, skorpion, koziorożec, bliźniętna, wagaPrzedstawiony poniżej wpływ znaków zodiaku na sposób gospodarowania pieniędzmi, inwestowania, oszczędzana i prowadzenia biznesu to twórczość własna autora bloga. Wszelkie przedstawione informacje zostały zmyślone i nie posiadają merytorycznych podstaw. Podobna sytuacja występuje zresztą w przypadku wszelkich horoskopów, przepowiedni i wróżb, tu jednak jesteście o tym informowani. Jeżeli w twoim przypadku wypisywane brednie będą odpowiadać rzeczywistości wiedz, że jest to wyłącznie przypadek. Nie zmienia to jednak faktu, że dzięki temu przez trzy dni będzie towarzyszyło ci niewyobrażalne szczęście. Miłego czytania.

Baran – procentujące inwestycje

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety urodzone pod znakiem barana lubią stabilność. Dla tych osób pieniądze są gwarantem bezpieczeństwa zapewniającym komfort psychiczny. Barany preferują zatem stabilne inwestycje, które nie zawsze przynoszą wysokie zyski, ale za to pozbawione są zbędnego ryzyka. Ludzie ci zazwyczaj są bardzo oszczędni, można rzecz nawet, że skąpi. Wielu jednak może być zdziwionych niespodziewanymi, wspaniałymi prezentami otrzymanymi od osób spod tego znaku zodiaku.

Rada: bądź otwarty, czasami warto zaryzykować aby nie przegapić życiowej szansy.

Byk – umiłowanie bogactwa i luksusu

Byki są urodzonymi szczęściarzami, wszystko czego się dotkną zamieniają w złoto. Cecha ta jest im niezbędna, gdyż uwielbiany przez nie luksus może pochłonąć prawdziwą fortunę. Przepych towarzyszący ludziom urodzonym pod znakiem byka nie jest jednak przeznaczony na pokaz dla innych ludzi, oni po prostu lubią wysoka jakość, która dla wielu może być uznawana za przesadny zbytek. Byki są urodzonymi prezesami firm, prowadzenie własnej firmy oprócz wysokich zysków zapewnia im swobodę działania.

Rada: pamiętaj aby zawsze doceniać swoich współpracowników.

Bliźnięta – ciężka praca popłaca

Bliźniętom nie zależy na pieniądzach. Nie oznacza to wcale, że są one zbyt rozrzutne. Pieniądze dla nich są wyłącznie środkiem do celu, którym jest pokazanie innym, że w wyniku ciężkiej pracy i uczciwości ich zdobycie nie jest czymś wyjątkowym.

Rada: wiesz, że postępujesz słusznie, bądź wytrwały.

Rak – pieniądze miarą sukcesu

Dla raków ilość zgromadzonych środków pieniężnych jest miarą sukcesu. Według ich filozofii każde osiągnięcie ma materialny wymiar. Ludzie spod znaku raka nie gromadzą zatem dóbr aby je w przyszłości wydatkować, lecz pokazać innym, jak wielki sukces osiągnęli.

Rada: podziw w oczach tłumu jest krótkotrwały, a później zostaje tylko pustka.

Lew – gromadzenie pieniędzy bez konkretnego celu

Lwy aby osiągnąć swój cel często stosują agresywne techniki, lecz czynią to wyłącznie dlatego, że potrafią to robić i jest to skuteczne. Lew lubi gromadzić pieniądze bez wyraźnego celu. Wszystkie niezbędne wydatki są przemyślane, co skutkuje czasami odkładaniem ich w czasie. Ludziom urodzonym pod znakiem lwa satysfakcję sprawia zarabianie pieniędzy i ich rozsądne wydawanie, niezależnie od celu na jaki są przeznaczane.

Rada: czasami warto zrobić coś zaskakującego, nowe doświadczenia mogą okazać się bezcenne.

Panna – rozrzutne, radosne życie

W przypadku tego znaku mamy do czynienia z ludźmi lubiącymi cieszyć się życiem. Skutkuje to czasami zbyt dużą rozrzutnością. Panną lepiej nie powierzać zarządzania swoimi pieniędzmi lub biznesem, lecz zatrudniać je tak gdzie będą miały kontakt z klientami, nawet tymi trudnymi. Na skutek wielu różnych życiowych doświadczeń i towarzyskiego charakteru tam najlepiej będzie się im pracowało, co oczywiście pozwoli im się ustatkować i zapanować nad towarzyszącym im chaosem oraz będzie działać na korzyść całej firmy.

Rada: życie z dnia na dzień bez trosk jest puste i pozbawione sensu.

Waga – dzielenie się sprawia radość

Ludzie, do których przypisany jest znak zodiaku oznaczający wagę lubią się dzielić. Posiadane oszczędności, jak i zarabiane pieniądze przeznaczane są przez te osoby  na własne przyjemności oraz szeroko rozumianą rozrywkę ze znajomymi. Wagi jednak we wszystkim zachowują umiar i zawsze posiadają przy sobie określoną kwotę pieniędzy, którą chętnie pożyczają.

Rada: warto czasami pomóc nie tylko tym, których znamy, ale tez innym, nie oczekując nic w zamian.

Skorpion – asceza

Skorpionom niezależny na materialnych dobrach. Żyją oni aby pomagać tym, którzy tego potrzebują. Dzięki czemu czerpią motywację, radość i siłę do dalszego działania. Wśród milionerów, czy miliarderów trudno spotkać kogoś spod tego znaku zodiaku, gdyż nie gromadzą oni pieniędzy niezbędnych do dalszych inwestycji. Ludzie ci są jednak cenieni przez społeczeństwo, gdyż prowadzona przez nich działalność przekłada się na dobrobyt całego społeczeństwa.

Rada: zaprawdę warto pomagać innym, nawet wtedy, kiedy inni uważają nas za dziwaków, nie należy się tym zrażać.

Strzelec – równowaga w oszczędzaniu

Strzelec jako znak zodiaku charakteryzuje się pewną skłonności do ryzyka. Z tego powodu preferują inwestycje, na których można dużo zarobić lub dużo stracić. Ludzie ci nie są głupi i dokładnie szacują, czy ryzyko jest odpowiednie do możliwych korzyści. Zdarza się im jednak czasami złamać swoje zasady, gdyż istotny jest dla nich dreszczyk emocji, który można osiągnąć tylko w określonych warunkach.

Rada: nie zapominaj uczyć się na własnych błędach, i pod żadnym pozorem nie stosuj tych porad dotyczących inwestowania .

Koziorożec – spłaca swoje długi

Koziorożec cechuje się tym, że często pod koniec miesiąca brakuje mu pieniędzy. Oszczędzanie czy inwestowanie nie jest domeną tych ludzi, wręcz przeciwnie lubią oni pożyczać pieniądze od innych. Zawsze je jednak zwracają, i nierzadko z odpowiednią premią.

Rada: nie warto zadłużać się jako osoba prywatne, lepiej to robić wykorzystując dobrodziejstwa posiadania własnej firmy.

Wodnik – zawsze pożyczy

Ten znak zodiaku jest ceniony przez większość społeczeństwa, gdyż wodnicy zawsze posiadają pieniądze, które można od nich pożyczyć. Są oni pamiętliwi więc nie ma co liczyć, że zapomną o długu, ale przy tym wyrozumiali, i czasami można przeciągnąć „ostateczny termin” spłaty.

Rada: nigdy nie zapominaj o swojej hierarchii wartości.

Ryby – inwestowanie w siebie

Ryby pragną całe życie się uczyć, pogłębiać swoją wiedzą i odhaczać kolejne pozycje z listy „do zrobienie przed śmiercią”. Nie trwonią zatem pieniędzy na drobnostki, lecz oszczędzają na coś większego. Z tego powodu niektórzy początkowo postrzegają ten znak zodiaku jako największego skąpca. Zmieniają jednak zdanie, kiedy dowiadują się o wszystkich wyjazdach i doznaniach, których doświadczyła już dana osoba w swoim życiu.

Rada: małe przyjemności też potrafią dać dużo radości.