Kupując w sklepach internetowych pomagaj innym

pomaganie, przy okazji, fundacja, procent, wspieranie „Pomaganie przy okazji”

Zakupy w internecie cenione są przede wszystkim za szeroką ofertę produktów, niskie ceny oraz wygodę. Obecnie istnieje jeszcze jeden czynnik motywujący do robienia zakupów online, a mianowicie łatwa możliwość wspieranie wybranej przez siebie organizacji dzięki stronie FaniMani.pl.

FaniMani.pl to pierwszy serwis w naszym kraju umożliwiający przy okazji robieniu zakupów online przekazywanie części środków dla wybranej organizacji społecznej, fundacje, stowarzyszenia, kluby sportowe, szkoły itp. Wszystko co musisz zrobić to zarejestrować się w serwisie, wybrać podmiot, który chcesz wspomagać (wybór zostaje zapamiętany, więc nie musimy ciągle szukać danego podmiotu), a następnie dokonać zakupu w jednym z 800 e-sklepów wspierających akcję.

Poświęcasz tylko chwilę swojego czasu

Najważniejsze jest jednak to, że nic nas to bezpośrednio nie kosztuje. Nie wspieramy organizacji własnymi środkami, nasz rachunek za zakupy się nie zwiększa. Pieniądze pochodzą od danego sklepu przekazującego określony procent kwoty zakupu na wybrany przez nas cel. Cały proces odbywa się bardzo szybko, przy minimalnym wysiłku z naszej strony.

przypomnienie-o-wspieraniu-orgaznizacj-charytatywnych

W celu uniknięcia żmudnego sprawdzania za każdym razem, czy dany sklep bierze udział w akcji powstały odpowiednie wtyczki dla najpopularniejszych przeglądarek. Po instalacji na odpowiednich stronach ukaże się nam odpowiedni komunikat przypominający o możliwości wsparcia dowolnego celu charytatywnego.

Jak zwykle decyzja o pomaganiu innym należy wyłącznie do ciebie, przekonaj się sam i wejdź na stronę fanimani.pl